Pazar Kahvaltısı Oyunu

Kahvaltı hazırlama oyununa hepiniz hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. Keyif alacağınızdan emin olduğumuz oyunumuzda, Pazar kahvaltısı hazırlayacaksınız. Kahvaltıların en lezzetlisi olan bu kahvaltıyı zevkle hazırlayacağınıza eminiz. Size tavsiyemiz; bu güzel kahvaltıyı herkesten gizli hazırlamanız. Böylece, kahvaltı hazırlama konusunda güzel bir sürpriz yapmış olursunuz arkadaşlar. Pazar kahvaltısı oyununda da, uyuyan anne ve babanıza sürpriz yapıyor olacaksınız.

Zaman kısıtlı olduğu kahvaltı hazırlama oyununda, size düşen görev; belirtilen zaman içerisinde, en hızlı pazar kahvaltısını hazırlayabilmek. Zamanın su gibi aktığı kahvaltı hazırlama oyununda, ekranın solundaki temizlik oyunları kısımda zaman çizelgesini göreceksiniz. Lezzetli kahvaltınızı hazırlarken, zaman çizelgesini de kontrol etmeniz gerekir.

Ancak bu şekilde, keyifli oyunumuzda başarı kazanma şansınız oluşabilir arkadaşlar. Heyecanlı oyunumuzda, ne kadar puan kazanacağınızı kolayca öğrenmeniz de mümkün. Bunun için yapmanız gereken şey; kahvaltı hazırlama bölümünü seçmek olmalıdır sevgili arkadaşlar. Bu bölümü seçtiğiniz zaman, karşınıza çıkacak pazar kahvaltısı oyununu hemen oynayabilirsiniz. İster tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz kahvaltı hazırlama oyununda, hepinize başarılar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir