evde saç düzleştirme video

Sevgili makyaj oyunu sever hanımlar göz makyajına hepiniz ayrıca bir önem gösterirsiniz değil mi? Göz çok hassas bir organdır aslında onun içine veya çevresine makyaj yaparken de son derece dikkatli olmak gerekir. Kalem sürerken mesela gözün içine değdirmemeye çok özen göstermelisiniz.

Rimel sürerken kirpiklerinizin kıvrımlı olmasına dikkat edersiniz. Şimdi sırada gözleri ilgilendiren bir makyaj oyunları var sevgili arkadaşlar. Oyunumuzda göz makyajının inceliklerini ve nasıl yapıldığını göreceksiniz ve sizin göz makyajı konusundaki bilginiz bir nevi test edilecek. Bakalım ne kadar iyisiniz bu konuda. Sitemize giriyoruz ve en tepedeki arama kutucuğuna göz makyajı oyunları yazıyor çıkan sonuçtan oyunumuza tıklıyoruz ve açıklama sayfamız geliyor.

Açıklamamız şu şekilde süper bir göz makyajına hazırsanız isminizi yazıp oyuna başlayın ve seçeneklerden istediğinizi seçerek kızımıza harika bir göz makyajı yapın yeniden oynamak için yeniden başla yazısına tıklayın. Bu kısa açıklamayı da geçtikten sonra oyuna başla butonuna basıp makyajımıza başlayalım.

Oyunumuz açıldıktan sonra ismimizi yazıp devam ediyoruz. Eğer oyun oynarken müzik çalmasını istemiyorsanız makyaj oyunumuzun sağ tarafındaki hareketli müzik simgesine bir kez tıklıyoruz ve durgun hale geçiyor müzik de kesiliyor. Oradaki İngilizce menüyü isterseniz ben Türkçeye çevireyim yukarıdan aşağı olacak şekilde. Göz rengi, göze takılan demir, kaşlar, saçlar, ten rengi ve dövme şeklindedir. Bu menülere girerek gözde ve göz etrafında değişiklikler yapabilirsiniz.
Makyaj oyunları sitesi bu oyunda ve sitemizde geçirdiğiniz süre boyunca hepinize keyifli dakikalar diler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir